Bezpieczne Wakacje 2016

bw_2016

Już po raz szósty bierzemy udział w akcji „Bezpieczne Wakacje”. Poznaj abecadło bezpiecznych zachowań w podróży, w górach, nad morzem i podczas zabawy (klikając w baner powyżej). Moglibyśmy pochwalić się certyfikatami z akcji, ale wolimy spotkać się z wszystkimi we wrześniu bez zbędnych „przygód”...

Czytaj więcej

Rekrutacja 2016/2017

Czytaj więcej
inf

„Aktywne Wakacje” warsztaty dla młodzieży

Aktywne Wakacje Warsztaty dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym 26-27 czerwca 2016 organizowane przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin oraz Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej i nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić pierwsze wolne dni wakacji to „Aktywne Wakacje” są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Klasy I i II – godzina 8.00

Klasy III – godzina 10:00 w sali konferencyjnej Milenium

Czytaj więcej

Podsumowanie konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

bszal

Czytaj więcej

Małe Mistrzostwa Europy

Czytaj więcej

„Domy Duszy”

Czytaj więcej

Jesteśmy w najlepszej czwórce województwa!

Czytaj więcej
34

„IX Wiosenny Festyn Dwójki” na Skwerze Pionierów

Gimnazjum nr 2 im. Józefa Wybickiego w Kołobrzegu było organizatorem odbywającego się 25 maja, dorocznego festynu na Skwerze Pionierów. Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych, impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, nauczycieli, uczniów i dyrekcji szkoły. Plac wypełniła muzyka i występy uczniów Gimnazjum nr 2 oraz zaproszonych gości.

Czytaj więcej
02

III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Dzieje Kołobrzegu na tle panowania pierwszych Piastów”

20 maj nasza szkolna drużyna w składzie : Weronika Tołkaczewska (IIb), Gracjan Gronkiewicz (Ia) i Filip Wieczorek (Ia) wzięli udział w konkursie historycznym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 i wywalczyli III miejsce.

GRATULUJEMY

Czytaj więcej