Wizyta w Miejskiej Energetyce Cieplnej

19 maja uczniowie z klasy II b udali się z wizytą do Miejskiej Energetyki Cieplnej w Kołobrzegu, która realizuje swoje zadania polegające na zaopatrzeniu klientów w energię cieplną poprzez eksploatację dziewięciu źródeł ciepła o łącznej mocy 113,211 MW.

04

Czytaj więcej

Międzynarodowe warsztaty TEO-ODRA – Świnoujście 2016

Dnia 10 maja 2016 rozpoczęło się polsko-niemieckie spotkanie integracyjne będące konsekwencją „Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy” z 2011 roku, wspierane przez Ministerstwo Edukacji Regionu Meklemburgia – Pomorze Przednie, Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży, Program Federalny „Więź przez partycypację” oraz AG TEO (organizacja wyznaniowa).

04

Czytaj więcej

Zebrania z rodzicami – 19.05.2016 r. (czwartek)

Wychowawca Klasa Sala Godzina
B. Pasiak I a 9 16.30
M. Olszewska I b 8 16.00
A. Ceranowska I c 1 parter 16.30
J. Szydłowska II a 5 16.30
J. Szydłowska II b 7 16.30
E. Krzewina II c 4 16.30
A. Bręgoszewska II d 10 środa – 16.00-16.30
E. Paduch III a 12 16.30
J. Szymerowska III b 6 16...
Czytaj więcej

Rekrutacja 2016/2017

Czytaj więcej

Warsztaty wzmacniające poczucie wartości

16 maja odbyły się w dwóch klasach warsztaty profilaktyczne. Zaburzona samoocena młodzieży wiąże się z wieloma negatywnymi konsekwencjami. Brak wiary we własne możliwości skutkuje gorszym funkcjonowaniem w szkole, przygnębieniem, nieumiejętnością przyjmowania krytyki czy godzenia się z niepowodzeniami...

Czytaj więcej

Dni Otwarte Farmy Fotowoltaicznej

12 maja uczniowie z klasy Ia i IIb zwiedzali farmę fotowoltaiczną w Ustroniu Morskim. Atrakcja dostępna była bezpłatnie, w związku z udziałem gminy Ustronie Morskie w ogólnopolskiej akcji społecznej poświęconej dniom otwartym funduszy europejskich.

farma01

Czytaj więcej
01

Kolorowy zawrót głowy

Pod takim tytułem w czwartkowe popołudnie odbył kolejny wernisaż w holu regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Podobnie jak w przypadku aktualnie prezentowanej w GSW wystawy jej autorka jest również kobietą, pani Małgorzata Burcicka–Kozieł, której pasją stało się malarstwo.

Czytaj więcej
Dzień-Ziemi-2016

„Sprzątamy wokół rzek i jezior”

W dniu 22 kwietnia, w piątek, uczniowie naszego gimnazjum z okazji Dnia Ziemi wzięli udział w akcji „Sprzątamy wokół rzek i jezior” pod patronatem Starostwa Powiatowego. W ramach akcji naszej szkole przydzielono teren wzdłuż kanału drzewnego...

Czytaj więcej
Kwiaty-w-GSW

Kwiaty w GSW

Wiosna zawitała także i do kołobrzeskiej Galerii Sztuki Współczesnej, o czym mogli się przekonać w piątkowy wieczór członkowie szkolnego koła artystycznego i zgromadzona w jej murach publiczność. Stało się to za sprawą obrazów p. Aleksandry Rej, których głównym tematem są kwiaty. Autorka jest także kierownikiem Miejskiej Galerii Sztuki MM w Chorzowie.

Zapraszamy do obejrzenia tej wystawy, którą wkrótce będą mogli także podziwiać francuscy miłośnicy sztuki.

Czytaj więcej

Warsztaty STOP cyberprzemocy

Cyberprzemoc to zjawisko, które pojawiło się wraz z rozwojem nowych technologii. Dążą one do wyrządzenia krzywdy lub powstania dyskomfortu u ofiar. Jest to obecnie jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń dla młodych ludzi.

net

Czytaj więcej