Szkolne Schronisko Młodzieżowe

OFERTA:

Zapraszamy do skorzystania z oferty pobytu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym znajdującym się w centrum Kołobrzegu.

W obiekcie oferujemy 75 miejsc noclegowych wyłącznie w okresie letnim lipiec – sierpień.

Pokoje od 6-10 osobowe /koedukacyjne/ wyposażone w łóżko, krzesła, 2 koce + poduszka, pościel za dodatkową opłatą wg. cennika, ponadto:

• wspólna łazienka
  • dostęp do lodówki
  • dostęp do Internetu
  • parking bezpłatny lub płatny w pobliżu schroniska

KONTAKT:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe
78-100 Kołobrzeg
Śliwińskiego 2
e-mail: ptsmkolobrzeg@gmail.com
tel. do kierownika schroniska: 883 473 986

CENNIK:

1. uczeń/student – członek Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz opiekun grupy zorganizowanej – 11,00 zł brutto za dobę
  2. inna osoba – członek Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych – 16,00 zł brutto za dobę
  3. uczeń /student – 13,00 zł brutto za dobę
  4. inna osoba – 20,00 zł brutto za dobę

PŁATNOŚĆ

Należy dokonać całości wpłaty na konto Zespołu Szkół nr 2 im. Józefa Wybickiego w Kołobrzegu za pośrednictwem banku, poczty.
Nr konta: 17 1020 2821 0000 1102 0107 8021
Tytuł przelewu: Państwa dane, rodzaj usługi (nocleg), ilość noclegów i ilu osób dotyczy
Po dokonaniu płatności prosimy przesłanie skanu potwierdzenia płatności na adres mail
ptsm.kolobrzeg@gmail.com
Dowód wpłaty z podaną dokładnie w tytule przelewu – ilością noclegów i osób będzie podstawą do zakwaterowania w obiekcie przez Kierownika Schroniska.

ZASADY KORZYSTANIA ZE SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO W KOŁOBRZEGU

1. Zakwaterowanie od godz. 17.00 /ewentualnie między 7.00-10.00 można zostawić bagaże/. Wykwaterowanie do godz. 10.00
  2. Budynek jest zamykany o godz. 22.00 i otwierany o godz. 7.00 . Między godziną 10.00-17.00 wszyscy opuszczają sale, a klucze zostawiają na recepcji u kierownika schroniska.
  3. Sale są : 7-,8-, 9- i 10-osobowe koedukacyjne.
  4. W schronisku nie ma kuchenki. Można podgrzać wodę i przechować w lodówce żywność.
  5. Należy dokonać całości wpłaty na konto bankowe: 17 1020 2821 0000 1102 0107 8021 i przesłanie skanu potwierdzenia na mail ptsm.kolobrzeg@gmail.com /w tytule proszę wpisać: Państwa dane, ilość osób, termin pobytu
  6. Dowód wpłaty jest podstawą do zakwaterowania w obiekcie.
  7. Obowiązkowa jest opłata klimatyczna.
  8. Opiekun grupy zorganizowanej ma obowiązek przedłożenia listy uczestników do meldunku /imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, nr legitymacji/dowodu osobistego/.

ZAPRASZAMY:

Wycieczki, kolonie letnie, obozy i inne grupy zorganizowane oraz turystów Indywidualnych.

KOŁOBRZEG:

Turyści przebywający w naszym obiekcie korzystają z pobliskiej urokliwej plaży przy porcie morskim z przepięknym deptakiem spacerowym. Jest to jedna z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Szeroka, czysta, piaszczysta plaża i czyste wody Bałtyku zachęcają do kąpieli słonych i morskich. Rosnące na wydmach lasy sosnowe tworzą unikalny mikroklimat. W centrum miasta można odwiedzić wiele historycznych miejsc m.in. Muzeum Oręża Polskiego, Bazylika, Latarnia Morska. Kołobrzeg ma także ofertę aktywnego wypoczynku m.in. Kompleks rekreacyjny „Milenium”, rejsy statkiem i kutrem, Park Rozrywki „Pomerania czy stadnina koni w Budzistowie.