Start
27.08.2014., 19:02:56
I Integracyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg
08.03.2013.

soccer_ball_48.png 4-go marca odbył się I Integracyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Celem turnieju była integracja młodzieży szkół podstawowych i Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Kołobrzegu oraz zachęcenie do uprawiania piłki nożnej i wstąpienia do klasy sportowej.
Uczestnikami turnieju byli: trzy grupy klasy sportowej Gimnazjum Nr 2, Szkoły Podstawowe Nr 3,4,5 i 6, a także Szkoła Podstawowa z Drzonowa. Walka o każdą piłkę była zacięta, ale toczyła się w duchu sportowej rywalizacji.
Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, w których I i II grupa klasy sportowej zajęły I i II miejsce, ale z wcześniej przyjętymi zasadami, uczniowie gimnazjum ustąpili pola młodszym kolegom z podstawówek, aby ci mogli rywalizować w swoim roczniku o puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

15.jpg

W ćwierćfinałach spotkały się zespoły SP3 i SP Drzonowo, w którym zwyciężyła SP3 5-1, natomiast w drugim wystąpiły zespoły SP6 i SP4, gdzie wygrała "szóstka" 4-1.
W grze o II miejsce Drzonowo uległo SP 4  1-5. W zaciętym finale zwycięstwo przypadło "trójce", która wygrała 2-1  z "szóstką".

Nasze gimnazjum serdecznie dziękuje przede wszystkim uczestnikom turnieju, mając nadzieję, że podejmą treningi w przyszłym roku szkolnym w nowej klasie sportowej piłki nożnej.

Organizatorami turnieju byli Urząd Miasta Kołobrzeg, Gimnazjum Nr 2 w Kołobrzegu, Akademia Piłkarska "Kotwica" Kołobrzeg oraz MOSiR Kołobrzeg.

Serdeczne podziękowania dla p. Prezydenta Janusza Gromka za ufundowanie pięknych pucharów a także dla prowadzących zawody sportowe sędziów z Akademii Piłkarskiej "Kotwica" Kołobrzeg p. Zbigniewa Ćwirko i p. Rafała Laseckiego.

Zapraszamy ponownie za rok!
Pozdrawiamy uczestników turnieju i zapraszamy do naszej klasy sportowej!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

27 Sierpnia 2014
Środa
Imieniny obchodzą:
Angel, Angelus,
Cezary, Gebhard,
Józef, Kalasanty,
Małgorzata,
Przybymir, Rufus,
Teodor
Do końca roku zostało 127 dni.

Lepsza Szkoła

logo_LS.png
bip.gif
t.one blue was designed 2006 by Karsten Oltrogge: www.tone.oltrogge.ws
Homepage of Karsten Oltrogge: www.oltrogge.ws