Start
29.08.2015., 02:12:16
I Integracyjny Halowy Turniej Pi趾i No積ej o Puchar Prezydenta Miasta Ko這brzeg
08.03.2013.

soccer_ball_48.png 4-go marca odby si I Integracyjny Halowy Turniej Pi趾i No積ej o Puchar Prezydenta Miasta Ko這brzeg. Celem turnieju by豉 integracja m這dzie篡 szkó podstawowych i Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Ko這brzegu oraz zach璚enie do uprawiania pi趾i no積ej i wst徙ienia do klasy sportowej.
Uczestnikami turnieju byli: trzy grupy klasy sportowej Gimnazjum Nr 2, Szko造 Podstawowe Nr 3,4,5 i 6, a tak瞠 Szko豉 Podstawowa z Drzonowa. Walka o ka盥 pi趾 by豉 zaci皻a, ale toczy豉 si w duchu sportowej rywalizacji.
Rozgrywki toczy造 si w dwóch grupach, w których I i II grupa klasy sportowej zaj窸y I i II miejsce, ale z wcze郾iej przyj皻ymi zasadami, uczniowie gimnazjum ust徙ili pola m這dszym kolegom z podstawówek, aby ci mogli rywalizowa w swoim roczniku o puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Ko這brzeg.

15.jpg

W 獞ier熠ina豉ch spotka造 si zespo造 SP3 i SP Drzonowo, w którym zwyci篹y豉 SP3 5-1, natomiast w drugim wyst徙i造 zespo造 SP6 i SP4, gdzie wygra豉 "szóstka" 4-1.
W grze o II miejsce Drzonowo uleg這 SP 4  1-5. W zaci皻ym finale zwyci瘰two przypad這 "trójce", która wygra豉 2-1  z "szóstk".

Nasze gimnazjum serdecznie dzi瘯uje przede wszystkim uczestnikom turnieju, maj帷 nadziej, 瞠 podejm treningi w przysz造m roku szkolnym w nowej klasie sportowej pi趾i no積ej.

Organizatorami turnieju byli Urz康 Miasta Ko這brzeg, Gimnazjum Nr 2 w Ko這brzegu, Akademia Pi趾arska "Kotwica" Ko這brzeg oraz MOSiR Ko這brzeg.

Serdeczne podzi瘯owania dla p. Prezydenta Janusza Gromka za ufundowanie pi瘯nych pucharów a tak瞠 dla prowadz帷ych zawody sportowe s璠ziów z Akademii Pi趾arskiej "Kotwica" Ko這brzeg p. Zbigniewa 鑿irko i p. Rafa豉 Laseckiego.

Zapraszamy ponownie za rok!
Pozdrawiamy uczestników turnieju i zapraszamy do naszej klasy sportowej!

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
t.one blue was designed 2006 by Karsten Oltrogge: www.tone.oltrogge.ws
Homepage of Karsten Oltrogge: www.oltrogge.ws