„Aktywne Wakacje” warsztaty dla młodzieży

Aktywne Wakacje Warsztaty dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym 26-27 czerwca 2016 organizowane przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin oraz Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej i nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić pierwsze wolne dni wakacji to „Aktywne Wakacje” są właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy ciekawie spędzony czas w gronie rówieśników, a przede wszystkim możliwość „doszlifowania” języka obcego! A to za sprawą naszych prowadzących, którzy jako wolontariusze europejscy biegle posługują się językiem angielskim oraz niemieckim. Na warsztaty obowiązują zapisy. Formularz on-line znajduje się pod linkiem:

http://goo.gl/forms/UtLZrm274tLAGRd13 Zgoda rodzica na udział dziecka w warsztatach dostępna jest pod linkiem: http://bit.ly/1ZVoXtP Rekrutacja trwa do 24 czerwca (piątek), godz. 12.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są bezpłatne. Informacje o warsztatach wraz z programem można znaleźć na stronie www.europedirect-szczecin.eu