Amelia laureatką konkursu plastycznego!

Sejm i Senat RP przyjęły uchwałę ustanawiającą rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza. W ramach Powiatowych Obchodów Roku Sienkiewiczowskiego oraz Święta Szkoły Zespół Szkół Nr 1 im H. Sienkiewicza w Kołobrzegu ogłosił konkurs plastyczny na projekt plakatu filmowej wybranej adaptacji dzieła polskiego noblisty pod Honorowym Patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.  Uczestnikiem konkursu mogli być uczniowie szkół gimnazjalnej i ponadgimnazjalnych z powiatu kołobrzeskiego.

Laureatką konkursu w kategorii szkół gimnazjalnych została nasza uczennica kl. I b Amelia Reichel. Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek 5 grudnia w RCK-u w trakcie Gali Henryków 2016. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.