Apel 27 marca 2018r

27 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole apel podsumowujący najnowsze osiągnięcia uczniów. Apel rozpoczął się informacjami przekazanymi przez dyrektor szkoły, p. Annę Ceranowską-Podbiał dotyczącymi m.in. długości przerwy świątecznej i obowiązkowego zebrania dla rodziców 5 kwietnia.

Podczas apelu uczniowie zostali nagrodzeni przez panią dyrektor pamiątkowymi dyplomami, książkami oraz drobnymi upominkami za osiągnięcia sportowe oraz za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca w dwóch konkursach: wiedzy o Kołobrzegu zorganizowanego w związku z obchodami upamiętniającymi bitwę o Kołobrzeg oraz z zakresu kultury języka polskiego pt. „Język ojczysty – dodaj do ulubionych!” zorganizowanego w ramach działań związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Nagrodzeni uczniowie:

– w kategorii osiągnięć sportowych – uczennice kl. II b: Adrianna Szóstak, Martyna Szczęsna, Weronika Rakieć, Paulina Barańska, Klaudia Barańska (strzelectwo) oraz uczeń klasy III a1 Szymon Cybulski (powołanie do reprezentacji Polski w piłce nożnej; wywiad z Szymonem znajduje się na stronie szkoły w kategorii „Nowości”)

– laureaci konkursu wiedzy o Kołobrzegu: 1 miejsce – Martyna Szczęsna (kl. II b), 2 miejsce ex aequo – Klaudia Barańska (kl. II b) i Patryk Olejnik (kl. III c), 3 miejsce – Partycja Kucharzewska (kl. III a2)

– laureaci konkursu z zakresu kultury języka polskiego: 1 miejsce ex aequo – Martyna Szczęsna (kl. II b) i Marcin Arciszewski (kl. II a), 2 miejsce – Adrianna Szóstak (kl. II b), 3 miejsce ex aequo – Mateusz Stencel (kl. II a), Filip Wieczorek (kl. III a1) i Dawid Fiedoruk (kl. III a1).

Apel zakończyły życzenia świąteczne złożone przez dyrektor naszej szkoły, p. Annę Ceranowską-Podbiał uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym szkoły.

Pamiętajmy, że wiosenna przerwa świąteczna trwa 6 dni (od czwartku 29 marca do wtorku 3 kwietnia), zaś do szkoły wracamy w środę 4 kwietnia.