Bezpieczne ferie

Ostatni dzwonek w piątkowe popołudnie 25 lutego 2019r oznacza tylko jedno – właśnie rozpoczynają się wyczekiwane i odliczane co do minuty ferie zimowe. Uczniowie zasłużony wypoczynek będą mogli spędzić bardzo aktywnie, korzystając z oferty zaproponowanej przez Miasto Kołobrzeg albo oddać się własnym planom. Najważniejsze jednak, aby ferie zimowe stały pod znakiem bezpieczeństwa i rozsądku. Pragniemy przestrzec uczniów przed nierozważnym korzystaniem z uroków zimy, szczególnie zabawami na zamarzniętych zbiornikach wodnych lub zjeżdżaniem na sankach w pobliżu dróg. Ale przede wszystkim ostrzegamy, będąc w poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie naszej młodzieży, przed zażywaniem substancji psychoaktywnych, alkoholu i papierosów, które mają destrukcyjny wpływ na człowieka, szczególnie w młodym wieku. Chcemy odwoływać się do rozsądku naszych uczniów i zachęcać do alternatywnych, zdrowych i propagowanych przez nauczycieli form spędzania czasu wolnego, aby te ferie upłynęły wszystkim w miłej i spokojnej atmosferze, pełnej odpoczynku i zabawy. Spotykamy się ponownie w murach naszej szkoły z pierwszym dzwonkiem 11 lutego 2019r z nową energią i zapałem do pracy w II semestrze.
Życzymy Wam zdrowia, rozsądku i wspaniałych przygód w ferie zimowe roku szkolnego 2018/2019.