Halowe Zawody Mikołajkowe w Łucznictwie

W sobotę 12 grudnia 2015 roku w hali Łuczniczka odbyły się halowe zawody w łucznictwie. W kategoriach łączonych dziewcząt i chłopców wystartowali w licznym gronie również uczniowie naszego Gimnazjum.

W kategorii młodzik starszy i młodszy 2 x 18 metrów po 60 strzał I miejsce z większą ilością strzelonych dziesiątek zajęła Ewelina Szymczak 552 pkt.
na II miejscu z 552 punktami uplasowała się Julia Milczarek obydwie są uczennicami klasy IIB. W Kategorii dzieci, które strzelały 2 x 15 metrów po 60 strzał.
II miejsce zdobył Bartosz Kilanowski 533 punkty, Julia Sichau uzyskała 476 punkty przegrywając III miejsce tylko o jedną dziesiątkę mniej, ostatecznie w swojej kategorii zajęła IV miejsce, natomiast szóste Damian Elzner, wszyscy są uczniami klasy IB. Wśród startujących w turnieju rywalizował również w starszej kategorii uczeń klasy IC Aleksander Dawidowski, który osiągnął wysoki progres swoich umiejętności łucznika. Uczniowie klas pierwszych trenują dopiero od miesiąca października i są uczestnikami tegorocznej Kumulacji Aktywności w Łucznictwie. Gratulujemy i życzymy samych dziesiątek na tarczy!