I miejsce w konkursie historycznym

Niezwykle miło nam ogłosić, że nasi Gimnazjaliści zdobyli I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kołobrzegu, zorganizowanym 20 marca 2019r. przez Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Zbigniewa Herberta STO oraz Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Uczniowie pokonali aż 8 drużyn i to ich wiedza o naszym pięknym mieście i o jego historii okazała się największa. Konkurs objęty był Patronatem Starosty Powiatu Kołobrzeskiego. Eliminacje międzyszkolne poprzedziły rozgrywki na etapie szkolnym, które wyłoniły najlepszych uczniów, późniejszych zdobywców podium: Martynę Szczęsną, Klaudię Barańską i Jakuba Świtonia z klasy 3B. Uczniów przygotowała nauczycielka historii – p. Maria Pietrzycka. Serdecznie gratulujemy!