Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

Z dumą możemy ogłosić, że uczennica klasy 3A2 Patrycja Kucharzewska, zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Rejonie. Wraz z opiekunem p. Klaudią Sokół, w dniu 20.02.2018r. Patrycja udała się do Koszalina, aby sprawdzić się w dalszych eliminacjach. Konkurs trwał 45 minut, ale nie należał do najłatwiejszych, wnioskując po relacjach uczniów. Jest to ogromny sukces naszej uczennicy oraz nauczycielki, która ją do tego przygotowała – Pani Joanny Szydłowskiej. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki o przejście Patrycji do ostatniej rundy konkursu, która ma się odbyć pod koniec marca w Szczecinie. Niemniej już składamy serdeczne gratulacje, gdyż do etapu rejonowego zakwalifikowało się jedynie 54 uczniów szkół gimnazjalnych z całego województwa.