Pierniki już gotowe

10 grudnia 2015 r. uczniowie naszej Szkoły: Alicja Małecka, Anna Cieślak i Adrian Haber wzięli udział w warsztatach kulinarnych „Gotuj z nami” przygotowanych przez Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich w Kołobrzegu. Założeniem III edycji warsztatów kulinarnych organizowanych przez ZSE-H było wspólne wypiekanie bożonarodzeniowych słodkości przez uczniów ZSE-H i młodzież gimnazjalną wybraną przez Starostów powiatu koszalińskiego i kołobrzeskiego.

Trzyosobowa grupa gimnazjalistów z „Dwójki” wraz z trzyosobową grupą z Gimnazjum nr 9 z Koszalina przy wsparciu uczniów i nauczyciela ZSE-H wypiekała świąteczne pierniki. Wypiekanie przebiegało w serdecznej atmosferze, a wykonane przez uczniów słodkości przybliżyły świąteczną atmosferę.