Podsumowanie I semestru

Ostatni dzień przed jakże wyczekiwanymi przez wszystkich feriami zimowymi jest doskonałą okazją do podsumowania minionego I semestru roku szkolnego 2018/2019. Na zorganizowanym z tej okazji krótkim apelu porządkowym, pani dyrektor szkoły Anna Ceranowska – Podbiał, wraz z wicedyrektor panią Martinellą Olszewską, odczytały wyniki klasyfikacji śródrocznej naszych uczniów, a także nagrodziły tych najlepszych. Wyniki za naukę przedstawiają się następująco:
– najwyższą średnią ocen uzyskała klasa IIIB (3,34), a kolejno klasa IIIC i IIIA;
– najwyższą średnią ocen wśród uczniów uzyskała Maryna Szczęsna (4,69), Barnaś Julia (4,56), Świtoń Jakub (4,50) i Bartos Monika (4,44), wszyscy to uczniowie klasy IIIB.

Frekwencja:
– najlepszą frekwencję uzyskała klasa IIIC (80%), następnie IIIB (79%) i IIIC (76%);
– najwyższą frekwencją wśród uczniów uzyskał Jakub Świtoń kl. 3B (98,5%), Wojtal Paweł kl. IIIC (98,3%) i Marcinkowski Kacper kl. IIIA (95,2%).

Podczas apelu zostały wyróżnione i nagrodzone również uczennice naszego gimnazjum, za imponujące wyniki sportowe w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Strzelaniu z Karabinu i Pistoletu Pneumatycznego. Mimo mocnej konkurencji, Martynie Szczęsnej z kl. IIIB udało się zajęć III miejsce i zdobyć tym samym brązowy medal, a reszcie dziewcząt- Paulinie Barańskiej, Klaudii Barańskiej, Klaudii Witkowskiej oraz Weronice Rakieć uplasować się na dobrych pozycjach.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i sportowych, zachęcamy do jeszcze większej pracy w nadchodzącym semestrze oraz wzajemnym motywowaniu się i wspieraniu, aby te wyniki były zawsze powodem do dumy dla Was, Waszych rodziców i nauczycieli.