Polsko – Niemiecki XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej w Policach

26 marca uczniowie klasy sportowej uczestniczyli w Polsko – Niemieckim XVII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Policach. Nasza szkoła corocznie od ośmiu lat zapraszana jest jako gość specjalny i uczestniczy, często z powodzeniem, w tych rozgrywkach. W ostatnich latach, dwukrotnie kończyliśmy rywalizację na pierwszym miejscu. Tym bardziej cieszy fakt, że również obecna edycja turnieju zakończyła się zwycięstwem naszej ekipy. Zwycięstwo to jest także cenne w kontekście faktu, że drużyna wygrała rywalizację z ubiegłorocznym Mistrzem Polski Ośrodków Szkolno – Wychowawczych z Trzebieży, którą reprezentują zazwyczaj starsi zawodnicy.
Drużynę „ dwójki” reprezentowali: Michał Budzyński, Maciej Kusio, Filip Wyrwisz, Marcin Arciszewski, Mateusz Szymański, Adrian Świątek, Gracjan Paziewski i Rafał Bielankiewicz. Mateusz Szymański zdobył również tytuł najlepszego strzelca turnieju.

Gratulacje chłopaki! Powodzenia w następnych zawodach!