Samorząd uczniowski

W piątek 07.09.2018r. w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział wszyscy obecni uczniowie klas III. Przepełnieni nadzieją, że każdy głos ma znaczenie, spełnili swój uczniowski obowiązek. Do samorządu kandydowali: Marcin Arciszewski (3a), Martyna Szczęsna (3b), Monika Bartos (3b), Adrianna Szóstak (3b), Emilia Greczyńska (3c), Agnieszka Dusza (3c), Joshua de Leewu (3c). Wyniki przedstawiają się następująco:

Przewodniczącą samorządu została Monika Bartos, zastępcą Martyna Szczęsna, a członkami samorządu Marcin Arciszewski i Joshua de Leewu.

Opiekunami samorządu są p. Klaudia Sokół oraz p. Iwona Sokołowska.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za głosowanie! Trzymamy kciuki za owocną pracę samorządu w roku szkolnym 2018/2019.