Spotkanie z „asami”

W piątek 29.01.2016 r. zorganizowano spotkanie dla uczniów naszego Gimnazjum nr 2 , którzy swoją postawą uczniowską, wynikami w nauce wyróżnili się na tle pozostałych gimnazjalistów.  W miłej atmosferze w obecności wychowawców klas i Dyrekcji zaproszeni uczniowie mówili o swoich zainteresowaniach, sposobach pogodzenia nauki i licznych zajęć dodatkowych, niektórzy podzielili się swoimi planami na przyszłość.

Wśród zaproszonych uczniów znaleźli się: Filip Wieczorek i Kacper Aleksiuk z klasy Ia, Julia Sichau z klasy Ib, Roksana Magiera z klasy Ic, Kuba Sosnowski z klasy IIa, Weronika Tołkaczewska i Kasia Potylicka z klasy IIb, Monika Usnarska oraz Sandra Derbin z klasy IIc, Kinga Świątek z klasy IId, Karol Niemkiewicz i Kacper Tomaszewicz z klasy IIIa , Beata Szal, Alicja Gallon, Alicja Małecka, Gabriel Bauer, Ania Cieślak, Amelia Golunska, Adrian Haber, Marta Aściukiewicz oraz Ola Bestrzyńska z klasy IIIb, Karolina Korzelska i Agnieszka Chlebos z klasy IIIc i Przemek Kościński z klasy IIId.