Wigilia Dwójki

21 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz Dwójki. Można było kupić między innym: pierogi, ciasto, kawę i herbatę. Występ szkolnego chórku śpiewającego kolędy umilił czas gościom. Następnego dnia odbył się szkolny konkurs kolęd. Każda klasa zaprezentowała wylosowaną wcześniej kolędę. Uczniowie walczyli o nagrodę ufundowaną przez Radę rodziców- wyjazd do kina w Koszalinie. Wygrała klasa IIIb śpiewająca „Gdy się Chrystus rodzi”. Po konkursie uczniowie oraz nauczyciele udali się na wigilię przygotowaną przez Radę Rodziców. Swoją obecnością zaszczyciły nas osoby takie jak: Zastępca Prezydenta Kołobrzegu ds. społecznych – Jacek Woźniak, proboszcz parafii Podwyższenia Świętego Krzyża – o. Mariusz Fałkowski, naczelnik wydz. Edukacji i Sportu – Romuald Kociuba oraz przedstawiciel Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Artur Mikołajek.

Tekst i zdjęcia: S. Michaś