„Wigilia w Dwójce”

„Wigilia w Dwójce” to coroczne spotkanie świąteczne, na którym spotykają się uczniowie, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni szkoły oraz zaproszeni goście, aby wspólnie usiąść przy stole i złożyć sobie nawzajem serdeczne życzenia. W tym roku, ku ubolewaniu wszystkich osób związanych z naszą szkołą, w związku z reformą edukacji, było to ostatnie takie spotkanie, ale nasi gimnazjaliści, jako ostatni rocznik tego etapu edukacji, dopisali świetnymi, świątecznymi nastrojami. I tak ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy przygotowanymi przez uczniów jasełkami, a następnie na górnym holu wszyscy spotkaliśmy się przy stołach zastawionych ciastami, owocami, pierogami, gorącym barszczem i słodyczami. Naszą ucztę rozpoczęło przywitanie wszystkich przez p. wicedyrektor Martinellę Olszewską, a także wspólna modlitwa z proboszczem parafii, wicedziekanem Dekanatu Kołobrzeg – o. Pawłem Kaczmarskim. Uczniowie dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia, a wszystko w akompaniamencie pięknych, polskich kolęd. Ten wyjątkowy dzień udało nam się zorganizować dzięki pomocy Rady Rodziców oraz obsługi szkoły, za co serdecznie dziękujemy!

Pragniemy złożyć wszystkim Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życząc przede wszystkim Świąt spędzonych w miłej atmosferze, spokoju, ciszy i kontemplacji. A także Szczęśliwego Nowego Roku 2019, aby był wypełniony jedynie sukcesami, szczególnie edukacyjnymi!

A naszym uczniom przypominamy, że lekcje rozpoczynamy ponownie 07.01.2019r.